Nasza sztukateria wykonana jest z gipsu, lub wysokiej jakości, produkowanego na nasze specjalne zamówienie polistyrenu ekspandowanego i ekstrudowanego różnych twardości, pokrytego przy użyciu nowoczesnej technologii specjalną powłoką polimerową, która zapewni ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Nasza technologia łączy zalety metody ciągnionej oraz natryskowej. Gotowe wyroby nie tylko posiadają wyraziste kształty, ale także faktura powierzchni jest na wszystkich elementach niesamowicie podobna, czego nie da się osiągnąć przy wymienionych wcześniej metodach produkcji.

Jest jeszcze jedna cecha, która wyróżnia nasz produkt – wykazuje pewną elastyczność, co jest ogromną zaletą podczas montażu, bo dużo łatwiej i taniej nagiąć profil zamiast równać ścianę. Jest to zaletą również bezpośrednio po montażu, ponieważ elewacja – szczególnie docieplana posiada skłonność do tzw. „pracowania” i nieelastyczne elementy mogą pękać.

Cała produkcja opiera się o najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do wycinania styropianowych ozdób oraz do ich powlekania.
 

IMG_7198
 
IMG_8469
 
IMG_8473
 
IMG_8628
 
IMG_8641
 
IMG_8603